O mnie

Jestem psychologiem, psychoterapeutą, terapeutą SI. 
Ukończyłam pięcioletnie studia magisterskie na kierunku psychologia na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńkiego oraz czteroletnie szkolenie w Instytucie Analizy Grupowej Rasztów. Jest ono  rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Swoje doświadczenie zdobywałam na stażu w Przychodni Lekarskiej Wojskowej Akademii Technicznej na Oddziale Dziennym Zaburzeń Nerwicowych, pracując  z osobami z zaburzeniami psychicznymi i ich rodzinami, z osobami  z upośledzeniem umysłowym oraz pracując indywidualnie z pacjentami w prywatnym gabinecie.
Psychoterapię prowadzę z młodzieżą i osobami dorosłymi mającymi trudności w relacjach z innymi ludźmi, doświadczającymi problemów emocjonalnych, zdrowotnych, znajdującymi się w kryzysach życiowych. Zajmuję się problematyką zaburzeń nerwicowych, lękowych, zaburzeniami nastroju. W terapii wykorzystuję podejście psychodynamiczne oraz psychoanalityczne.  Prowadzę spotkania indywidualne oraz psychoterapię grupową.
 
Ukończyłam także szkolenie I i II stopnia z zakresu integracji sensorycznej. Pozwoliło mi ono zgłębić pracę z małym pacjentem.